Statystyka

czwartek, 23 maja 2013

Hmmm, przeczytajcie .

Jak już zdążyłyście pewnie zauważyć, od 11 maja nic, żaden post, się nie pojawił. Nie będę Wam się tłumaczyć i wykręcać, bo to nie tak na działać.

Otóż Aga miała dodać imagina - cisza. Obiecała, że będzie dodawała do końca miesiąca, ale pomińmy to, bo nie chcę nikogo obciążać ani oskarżać.

Dalej, nie wiem, dlaczego Gosia ostatnio też nic nie dodawała, nie tłumaczyła mi się. Ale wczoraj poprosiła mnie o miesiąc wolnego. Zgodziłam się, bo doskonale ją rozumiem, trudny okres w życiu, itd.

Teraz ja. Wiem, jestem założycielką tego bloga i to mi powinno najbardziej zależeć na dobru moich czytelników. Jednak ostatni czas nie jest dla mnie najłatwiejszy. Pierwszy z brzegu powód, kompletny brak weny. Jestem zdania, że jeśli mam dodać coś poniżej swoich możliwości, to wolę Was nie załamywać takim CZYMŚ. Dalej, ja same wiecie zbliża się koniec roku szkolnego, czas naciągania i poprawiania ocen, co równa się kompletny brak czasu, którzy przecież każdy powinien choć troszkę mieć. Do końca maja muszę zrobić 4 projekty na wuef, historia, zajęcia artystyczne ( których nienawidzę x.x )  i bodajże wos. 
Nie chcę dla Was źle, sami przecież zdążyliście mnie już poznać. 

Postanowiłam, przez decyzję Agi, przyjąć DWIE nowe redaktorki. Wybory już się odbyły, dwie dziewczyny szczególnie u mnie zaplusowały i z po prostu zdobyły moje wrażliwe serducho :)

Dlatego też, w weekend, a może tuż po niedzieli przedstawią Wam się AGATA i AGNIESZKA :)

Czekajcie z niecierpliwością, bo myślę, że wybrałam bardzo dobrze.

Przepraszam za wywody, tłumaczenie się i tak dalej, ale wszyscy jesteśmy ludźmi i musimy wybierać między rzeczami ważnymi, a ważniejszymi.

Dziękuję, że nadal macie do mnie zaufanie, i mam nadzieję, jesteście ze mną.

Kocham Was wszystkie/wszystkich xx


Dominika < 3


9 komentarzy:

 1. No, ciesze sie ze bedzie wiecej adminek ;) czekam na imagina ;>

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie no spoko,sama wiem jak to jest..Cieszę z wyboru nowych adminek.Powodzenia ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj, kochana, dlaczego nie walisz do mnie drzwiami i oknami gdy jest Ci źle? Pewnie powinnam sama coś wydedukować. ugh, zła ze mnie siostra.
  Każd czasem ma pod górkę z weną... Ja, odkąd Liam i Danielle się rozstali, nie mogę naskrobać prawie niczego, tym bqrdziej romantycznego...
  Gratulacje dla nowych redaktorek :) Agato, Agnieszko - czekam na wasze pomysły :)
  Trzymaj się, Dominiczko, i pisz do mnie. Ja zawsze pomogę na tyle ile dam radę.
  Love,
  Skwarek xx

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej. Jeszcze raz dziękuję. Jednego imagina mam prawie skończonego i mam pomysł na kolejnego. Jeżeli chcecie zobaczyć jakie imaginy piszę to zapraszam: http://imaginyodirectionone.blogspot.com/?m=1
  Jeszcze raz dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dominika, ja doskonale pamiętam jak to było z Agą. Ona napisała, że nie ma weny. Teraz napisałaś to samo. A o niej, że "Obiecała, że będzie dodawała do końca miesiąca, ale pomińmy to, bo nie chcę nikogo OBCIĄŻAĆ ani OSKARŻAĆ." Już samo to sprawia wrażenie, jakbyś właśnie oskarżała. I chodzi o to, że dwa takie same powody, ale to ją oskarżasz o coś, a ty sama jesteś niewinna -.-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ahh, tyle odwagi, że aż trzeba napisać z anonima, nieprawdaż ?
   Nie będę się usprawiedliwiać, bo może wydać Ci się to znów podejrzane, nie ? Napisze prawdę i tyle. Ale najpierw pytanie : zajmowałaś/eś się kiedyś pisaniem czegoś ? Nie sądzę, bo nie zauważasz podstawowej rzeczy. Że "autor" nie zawsze ma humor i wene do pisania.
   Aha postanowiła zrezygnować, nie obarczaj jej niczym, ale zaczynała od "małego" tego bloga, nie wiem dlaczego, ale chodze z nią do jednej klasy, przyjaźnię się, więc dlaczego miałabym ją oskarżać. jej decyzja.
   Dalej, ja nigdy nie opuszczę tego bloga, napisałam Wam prawdę, że nie mam weny, czasu etc.
   I najważniejsze : W KTÓRYM MOMENCIE OSKARŻYŁAM AGĘ ? I DLACZEGO SĄDZISZ, ŻE UWAŻAM SIEBIE ZA NIEWINNĄ ? JA AKURAT SAMA PRZED SOBĄ WSTYDZĘ SIĘ, ŻE NIE MOGE DLA WAS ROBIĆ TEGO, CO NAJBARDZIEJ KOCHAM..

   Skarbie, nikt nie każe Ci tu wchodzić. Dziękuję za wyrażenie Twojej, ale jakże niekonstruktywnej opinii.

   Hojrak w necie, pizda w świecie. Musiałam.

   Dominika xx

   Usuń
 6. Cieszę się, że dojdą nowe osoby :-)
  Więcej adminek, więcej pomysłów :***


  zapraszam również do sb:
  najlepszepolskieimaginyonedirection.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudo <3 (jak zwykle)

  Świetne ;3

  zapraszam do mnie ;* -> jb-love-story-polska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Szablon by S1K