Statystyka

poniedziałek, 24 grudnia 2012

Imagin świąteczny .! ♥

Święta . Czas spędzamy z rodziną i przyjaciółmi . Prezenty . Choinki . Wigilijne potrawy . Ta świąteczna atmosfera . Nikt się nie kłóci . spory idą w zapomnienie . Ty i Harry od 2 lat . spędzacie każde święta razem . Ubieracie choinkę . kupujecie prezenty . bawicie się na dworze . rzucacie się śnieżkami . lepicie bałwana . Wszystko przygotowujecie razem :
- Harry . co jeszcze trzeba kupić . żebym nie zapomniała .? - pytasz Harrego
 - W sklepie się pomyśli . chodź na dwór . a jak przyjdziemy ubierzemy choinkę .! - mówił uśmiechnięty
 - Dobrze .! - powiedziałaś idąc się szykować
Po wyjściu Harry nie mógł wytrzymać i szybko rzucił cię śnieżką . Ocierając się ze śniegu . patrzyłaś jak Harry szybko ucieka . żeby nie widzieć twojej złości :
- I tak cię złapie . prędzej czy później .! - krzyczałaś
- To ja wole później .! - powiedział uśmiechając się
 Szybko wzięłaś ulepiłaś dużą śnieżkę i pobiegłaś w stronę Hazzy . Schowałaś się za choinkami i patrzyłaś czy Harry wyjdzie w końcu z kryjówki . Harry w końcu wyszedł a ty powoli zbliżając się do niego . rzuciłaś mu śnieżką w twarz :
- Haa .! - krzyknęłaś
- Poczekaj tylko cię złapie .! - powiedział Harry wycierając z twarzy śnieg
Rzucaliście się z godzinę . Cali przemoknięci nadal nie ustępowaliście . Rzucaliście się to ty w niego . to on w ciebie . cała zabawa trwała bardzo długo . Coraz bardziej zaczynało brakować śniegu . W pewnej chwili poślizgnęłaś się na lodzie . Harry szybko podbiegł do ciebie . aby cię podnieść :
- Nic ci nie jest .? - spytał
- Nie .! - odpowiedziałaś rzucając mu śnieżką w twarz
- Dobra może koniec zabawy . cały przemokłem ! - powiedział
- Ok . fajnie że się poddajesz .! - uśmiechnęłaś się
- Ja .? To ty .! Dobra chodź zrobimy sobie coś ciepłego do picia i ubierzemy choinkę .! - powiedział
 Oboje przemoknięci i przemarznięci poszliście do domu . Tam Harry zrobił gorącą czekoladę i otuliliście się razem w kocu w salonie na kanapie :
- Jak myślisz co teraz robią inni .? - zapytałaś
- Sam nie wiem . pewnie szykują się do świąt . a my leżymy .! - odpowiedział uśmiechając się
- Pewnie tak . Chodź może ubierzemy tę choinkę .?! - spytałaś
- Ok . chodź .! - odpowiedział
 Ubieranie choinki, także zajęło wam dużo czasu . chciałaś żeby była wyjątkowa . dużo bombek i światełek . Chciałaś żeby świeciła . jak te które ubierałaś w dzieciństwie . Tamte zawsze były cudowne . Efekt końcowy był zadowalający . Choinka świeciła pięknie i było na niej dużo bombek . Uszykowaliście nawet już stół do wigilijnej kolacji . Po zakończeniu pracy . Harry wziął cię na ręce i zaniósł do sypialni na łóżko . Lekko zaczynając cię całować .
Drrrrrrrryń . Drrrrryń .
 - Kurde . zaraz wracam .! - powiedział Harry
 Gdy zszedł po schodach i otworzył drzwi . po całym domu rozległ się głośny krzyk . Po chwili gdy Harry wrócił do sypialni . nie mogłaś wytrzymać ze śmiechu . Harry przyszedł cały w śniegu . od stóp do głowy . Louis . Niall . Liam i Zayn . Eleonor . Perrie i Danielle . przyszli obrzucić go śnieżkami . Przynieśli także zakupy . bo ty i Harry zapomnieliście zrobić . Wszystko było gotowe . oprócz potraw . Dziewczyny szybko wszystko przygotowały a chłopaki sprzątali śnieg . którym obrzucili Harrego . Około godz. 19:00 wszystko było gotowe . wszyscy razem zaczęliście dzielić się opłatkiem . Następnie zjedliście kolację . W końcu nadszedł czas na prezenty . Każdy był zadowolony ze swojego . Te święta spędziliście w miłej atmosferze z przyjaciółmi .

7 komentarzy:

Szablon by S1K