Statystyka

piątek, 30 listopada 2012

Imaginy z gifami

I oto jest to urozmaicenie. Postanowiłam, że będę publikowała na tym blogu imaginy z gifami. Już wcześniej miało to być, ale nie wyszło. Imaginy nie są moje, pochodzą z TT : klik.1. Mama: Nie kupię ci biletów na koncert One Direction. T: O mój boże. Chyba dostałam zawał.

2. Li:Dlaczego ty jesteś taka ładna? T: Dzisiaj jest Prima Aprilis? Li:Nie a co? T:Bo powiedziałeś, że jestem ładna. Li:To prawda.

3. Lou: Pokaż nam jak rano układają ci się loczki. H-4. Zayn gdy dowiedział sie że oglądasz jego wywiad5. Fan: Kochasz swoją dziewczynę? H: tak.6. Fan: Harry zamknij oczka. Proszę. H: Nie i nawet nie chce. Po co miałem to zrobić? t: Kochanie zamknij oczka. H :7. Hazza miał mieć spotkanie z fanami. Po skończeniu go poprosił żebys jeszcze chwile z nim została. Zrobiłaś to, a Hazza od waszego spotkania ciągle się tak na ciebie gapi.8. T: Kto mnie przytuli? H: ja!9. Reporter: Jeśli chcecie żeby Zayn lub Harry zrobili striptiz naciśnijcie guzik. N: 
10. T: Masz super koszulkę.

Lou: Wiem. Założyłem ją bo ten dzień spędzę z tobą.

11. T: Zayn! Z:

12. T: Kocham cię i będę tęskniła.  Z: Ja też.

13. N:

T: Zdechłam.

14. Lou:


T: O rany ale ty masz muskuły.

15. Lou: Chciałeś mi coś powiedzieć? Z: Tak
Kocham cię.

16. T: Nialluś wstawaj. N: Jeszcze 5 minutek mamo.T: Nie jestem twoją mamą i za 5 minut masz być na dole.

17. Z: Nie martw się wszystko będzie dobrze.18. Zayn podchodzi do Lou iT: Ej tylko ja mogę łapać Louis'a za tyłek.

19. T: Chłopcy uśmiechnijcie się bo chcę wam zrobić zdjęcie. Lou i Z:T:20. Z i Lou: T: O mój boże oni są piękni.21. N: Chodzę z twoją byłą dziewczyną. H:
 22. Lou: Twoja dziewczyna ma sexi bieliznę. Z:

23. Z: Patrzcie co znalazłem.


To było słodkie.

24. T: Czy wy wszystko robicie w tym samym czasie? Lou i N: Nie.25. H: Jestem zawsze przygotowany do walki.Lou: Taa jasne. H:26. T: Hazza jestem zmęczona. H: Wskakuj mi na barana.27. T: Uwielbiam tą bandę debili. 28. H:Ja i [t.i] nie wiedzieliśmy się już 2 tygodnie. Strasznie za nią tęsknię.

29. Lou: Rękawki podwija się z gracją.30. *przebierasz się* Lou: Ona ma fantastyczne ciało.31. H: Kocham cię. T: Ja ciebie też. H: Ja mówiłem do Louis'a.32. Reporter: Co robicie żeby rozweselić [t.i]? N:33. H: No przepraszam. N: Nie dotykaj mnie.


~Agnieszka

8 komentarzy:

Szablon by S1K