Statystyka

piątek, 30 sierpnia 2013

Kopiowanie - wyjaśnienie!

Zauważyłam, że wiele osób zaczęło zarzucać mi kopiowanie imaginów 
Postanowiłam raz na zawsze wyjaśnić tę sprawę, żeby nie było więcej nieporozumień.

Zanim trafiłam tutaj, prowadziłam z koleżanką innego bloga z imaginami o One Direction. A była to stronka: 1d-imaginy-polska!

Nasz blog nie był jednak zbyt popularny, mimo że bardzo się starałyśmy i, nie będę ukrywać, byłyśmy dumne z naszych historii o chłopcach. Przed wakacjami zawiesiłyśmy działalność, ale ja nie mogłam się pogodzić, że to koniec. Informacja od Dominiki była niczym zbawienie. Zgłosiłam swoje opowiadanie (na naszym blogu był to imagin #2 Niall) i WYGRAŁAM!

Oczywiście cieszyłam się jak głupia, ale stwierdziłam, że na razie nie będę pisać nowych historii, skoro kilka miesięcy wcześniej napisałam parę dobrych imaginów i możliwe jest, że większość osób ich nie czytała. 

Postanowiłam więc, że wpisy, które dodałam na poprzedniego bloga opublikuję tutaj, a dopiero potem zabiorę się za nowe, żeby więcej osób mogło jej przeczytać! To wszytko!

Jest mi strasznie przykro, że posądziłyście mnie o kopiowanie czyjejś pracy. Nigdy nie byłabym do tego zdolna i nie zrobiłabym takiego świństwa nikomu! 
Ciesze się, że tak dobrze reagujecie na takie rzeczy, ale nie zawsze odkarżony jest osobą winną ;)

Aga

5 komentarzy:

 1. Wybacz, że posądziłam Cię o coś takiego. Ale istnieją osoby które nie mają skrupułów żeby kopiować czyjąś pracę. Jeśli wzięłaś to do siebie, bardzo przepraszam.

  Pozdrawiam xx

  OdpowiedzUsuń
 2. Spokojnie! Fajnie, że się tak martwicie o sprawiedliwość :)
  Mam chociaż nadzieję, że podobają ci się imaginy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapewniam Cię, że mi się bardzo podobają ;) I przepraszam, po prostu czytam tyle imaginów i opowiadań, że nie wiem co gdzie czytałam, tylko kojarzę historię, że gdzieś już to czytałam i widzisz co potem wygaduję... Przepraszam raz jeszcze !

   Pozdrawiam xx

   Usuń
 3. Ja jestem tym anonimem, który jako pierwszy to napisał i też strasznie cię przepraszam :) Po prostu nie wiedziałam, że to ty napisałaś tamtego imagina, a strasznie nienawidzę kiedy ktoś to kopiuje czyjąś pracę (a zdarzają się takie osoby) i dlatego zwróciłam ci uwagę... jeszcze raz przepraszam nie chciałam cię zasmucić... Mam nadziję, że nie jestes złam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dobrze, że zwracacie na to uwagę ! Ja miałam tę nieprzyjemną okazję być kopiowaną. Znalazłam swoje imaginy na fanpage'ach bez wzmianki o prawdziwym autorze.
  Wszystko wyjaśnione - cieszę się bardzo :)
  D. xx

  OdpowiedzUsuń

Szablon by S1K